ul. Sarmacka 10D/12, 02-972 Warszawa (Wilanów)
+48 600 172 172

Jak działamy

Tłumaczenia ustne

Jesteś zainteresowany tłumaczeniem pisemnym? W zleceniu określ zakres tematyczny, językowy, wymagania techniczne, czas trwania oraz termin wykonywania tłumaczenia. Na podstawie tych danych przygotujemy wycenę. Po akceptacji kosztorysu solidnie przygotujemy się aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Termin realizacji tłumaczenia jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb klienta zawsze przed przyjęciem zlecenia.
Klient ma możliwość wyboru tłumaczenia w trybie:
– standardowym – minimum 3 dni robocze
– przyspieszonym – na następny dzień roboczy (wzrost stawki podstawowej o 50%)
– ekspresowym – ten sam dzień (wzrost stawki podstawowej o 85%)

  • Krok 1 wycena

Wyślij do nas treści wymagające tłumaczenia z uwzględnieniem języków, które Cię interesują oraz termin, na który tłumaczenie musi być gotowe.

  • Krok 2 akceptacja

Od momentu uzyskania zlecenia jak najszybciej prześlemy wycenę na podstawie Twoich wytycznych co ułatwi oszacowanie kosztów oraz pomoże w podjęciu decyzji. Tłumaczenie nastąpi po akceptacji kosztorysu i warunków tłumaczenia.

  • Krok 3 realizacja

W ustalonym czasie następuje realizacja zlecenia oraz dostarczenie gotowego tłumaczenia w ustalonej wcześniej formie (format elektroniczny, nośnik pamięci, wydruk). W przypadku tłumaczeń przysięgłych zawsze za pośrednictwem poczty lub osobiście.