ul. Sarmacka 10D/12, 02-972 Warszawa (Wilanów)
+48 600 172 172

Oferta tłumaczeń

Oferta tłumaczeń

Zakres usług biura tłumaczeń T&T Academy:

W biurze tłumaczeń T&T Academy zajmujemy się kompleksową obsługą klientów indywidualnych oraz firm zainteresowanych tłumaczeniem tekstów z języka polskiego na ponad 50 języków obcych i odwrotnie, a także pomiędzy językami obcymi. Tłumaczenia pisemne zwykłe oraz przysięgłe oferujemy w cenie już od 39 złotych za stronę przeliczeniową tekstu gotowego.

Podejmujemy się tłumaczenia ustnego w skali od niewielkich spotkań biznesowych po obsługę i organizację wielojęzycznych konferencji, szkoleń i innych eventów. Każdy klient poszukujący doradztwa w temacie tłumaczeń ustnych i pisemnych może liczyć na profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz wycenę zależną od stopnia trudności i ilości tłumaczonych treści.

Tłumaczenia pisemne

Oferujemy tłumaczenia pisemne nie wymagające uwierzytelnienia w atrakcyjnych cenach ( już od 39 zł za 1600 znaków ze spacjami) przy zachowaniu krótkiego okresu realizacji zlecenia. Dokumentacja i treści, które tłumaczymy to m.in. artykuły prasowe i prace naukowe, korespondencja, materiały reklamowe, strony internetowe, filmy i nagrania. Ale chętnie podejmiemy się wszelkich niestandardowych tłumaczeń.

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są przez doświadczonych i uprawnionych do uwierzytelniania dokumentów tłumaczy przysięgłych. Każdy przetłumaczony tekst opatrzony jest pieczęcią imienną tłumacza oraz zawiera niezbędne oświadczenie o zgodności tłumaczenia z oryginałem. Zlecenia tłumaczeń przysięgłych rozliczane są według strony rozliczeniowej 1125 znaków ze spacją. Przykłady realizowanych tłumaczeń przysięgłych to np: tłumaczenia umów, dokumentów sądowych i aktów notarialnych.

Nasza specjalność

Naszą specjalnością są tłumaczenia specjalistyczne z zakresu likwidacji szkód majątkowych, które realizujemy dla różnych towarzystw ubezpieczeniowych oraz firm likwidujących szkody. W tym zakresie współpracujemy z tłumaczami lekarzami, inżynierami, technikami, etc.