BIURO TŁUMACZEŃ

TŁUMACZENIA ZWYKŁE, TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE, TŁUMACZENIA MEDYCZNE, TŁUMACZENIA TECHNICZNE, FINANSOWE I INNE

Dlaczego biuro tłumaczeń TT Academy?

 

Szybkie realizacje tłumaczeń

Staramy się by wykonywać tłumaczenia w jak najkrótszym czasie. Dzięki dużej bazie doświadczonych tłumaczy nie musisz czekać kilku tygodni na tłumaczenie o dużej objętości tekstu.

 

Atrakcyjne ceny tłumaczeń

W naszym biurze tłumaczeń posiadamy szeroką grupę tłumaczy specjalizujących się w różnych typach tłumaczeń ustnych i pisemnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie negocjować atrakcyjne stawki za tłumaczenia.

 

Dbamy o naszych klientów

Usługi świadczone na najwyższym poziomie pozwoliły zbudować nam szeroką grupę zadowolonych klientów. Dołacz do nich i przekonaj się, jak korzystne jest tłumaczenie w T&T Academy.

 

Różne kombinacje językowe

Tłumaczymy materiały i dokumenty na dziesiątki najpopularniejszych jezyków na świecie. Naszą specjalnością są tłumaczenia specjalistyczne. Skontaktuj się z nami by poznać wycenę tłumaczenia.

O nas

TT Academy to biuro tłumaczeń zapewniające profesjonalne usługi z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych, w skład których wchodzą tłumaczenia zwykłe, techniczne, medyczne, ubezpieczeniowe, finansowe, specjalistyczne jak i wiele innych rzadkich specjalizacji. Współpracują z nami wysokiej klasy tłumacze języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego, rosyjskiego i wielu innych języków, a także kombinacji językowych. Nasze biuro tłumaczeń oferuje:

 • Tłumaczenia pisemne
 • Tłumaczenia ustne
 • Tłumaczenia symultaniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia medyczne

Bezpłatna wycena tłumaczeń

tłumaczy z całego świata
lektorów
w całej Polsce
zadowolonych klientów
przetłumaczonych
stron tekstów
 • Siedziba główna TT Academy,
  ul. Sarmacka 10d/12
  02-972 Warszawa