Tłumaczenia Marketingowe

Biuro tłumaczeń T&T ACADEMY oferuje również tłumaczenie materiałów marketingowych oraz tekstów z dziedziny marketingu i PR oraz dostosowanie przekazu do odbiorców w danym kraju (lokalizacja tłumaczonego tekstu). Tłumaczenia marketingowe wymagają kreatywnej interpretacji tłumaczonego tekstu tak aby brzmiał jak napisany w języku docelowym i pasował do grupy docelowej odbiorców. Dlatego tłumaczeniem materiałów marketingowych zajmują się w naszym biurze tłumacze z doświadczeniem copywritera czy grafika, którzy zadbają o idealne dopasowanie tekstu i grafiki tłumaczonych ulotek, banerów i newsletterów. Mamy doświadczenie w tłumaczeniach marketingowych dla wydawnictw prasowych, wydawnictw reklamowych, domów mediowych, agencji reklamowych, agencji interaktywnych, agencji Public Relations, firm doradczych w zakresie strategii komunikacyjnych.

 

Proponujemy rozwiązania dostosowane do specyfiki tłumaczeń materiałów marketingowych:

  • wliczoną w cenę weryfikację wszystkich tłumaczeń przed oddaniem Klientowi,
  • rekomendowaną w przypadku tłumaczeń przeznaczonych do publikacji weryfikację tekstu przez rodowitego użytkownika języka (native speakera),
  • tłumaczenia wykonywane przez specjalistów posiadających orientację w branży.

 

Tłumaczymy między innymi takie materiały marketingowe jak: informacje prasowe, newslettery, ulotki i foldery, broszury, etykiety, informacje na stronę internetową, spoty reklamowe, podręczniki szkoleniowe, raporty marketingowe, artykuły prasowe, prezentacje firmy, oferty.

Jesteś zainteresowany tłumaczeniem marketingowym skontaktuj się z nami i poznaj nasz cennik.

Profesjonalne usługi tłumaczeń

tłumaczy z całego świata
lektorów
w całej Polsce
zadowolonych klientów
przetłumaczonych
stron tekstów

Interesują Cię szybkie tłumaczenia?
zapraszamy do kontaktu

  • Siedziba główna TT Academy,
    ul. Sarmacka 10d/12
    02-972 Warszawa