Tłumaczenia Przysięgłe Pisemne

Oferujemy tłumaczenia poświadczone przez tłumacza przysięgłego (potocznie zwane „przysięgłymi”). Tłumaczenia takie mają formę papierową i opatrzone są pieczęcią i podpisem tłumacza wpisanego do rejestru tłumaczy przysięgłych prowadzonego przez Ministra Sprawiedliwości.

Tłumaczenie uwierzytelnione to szczególny przypadek tłumaczenia, gdyż oprócz wiernego oddania treści oryginału zawiera opis tłumaczonego dokumentu, tj. informację na temat przedstawionego oryginału/kopii, znajdujących się na dokumencie podpisów, pieczęci oraz wszelkich innych istotnych informacji. Takie tłumaczenia również wykonują specjaliści z danej dziedziny i podlegają one standardowej weryfikacji.

 

W naszej ofercie mamy również tłumaczenia ustne wykonywane przez tłumaczy przysięgłych. Strona standardowa w przypadku tłumaczenia przysięgłego, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości jest krótsza niż strona tłumaczenia zwykłego i obejmuje 1125 znaków ze spacjami. Kosz tłumaczenia oblicza się na podstawie liczby stron w gotowym tłumaczeniu.

 

W biurze tłumaczeń T&T ACADEMY wykonujemy tłumaczenia przysięgłe pisemne m.in. następujących dokumentów: Umowy, Raporty roczne, Dokumenty rejestracyjne firmy (KRS, NIP, REGON), Dokumenty sądowe (pozwy, odwołania), Wnioski i wyciągi KRS, Akty notarialne

 

Profesjonalne usługi tłumaczeń

tłumaczy z całego świata
lektorów
w całej Polsce
zadowolonych klientów
przetłumaczonych
stron tekstów

Interesują Cię szybkie tłumaczenia?
zapraszamy do kontaktu

  • Siedziba główna TT Academy,
    ul. Sarmacka 10d/12
    02-972 Warszawa